Vasikad ja noorloomad

external

Piimaasendajad on tänapäeva loomakasvatuses asendamatud abilised. Meie tootevalikus olevad piimaasendajad arvestavad vasikate kasvufaasidest tulenevate vajadustega, tagades neile parima kasvu ja arengu, unustamata tugevat tervist ja pikka iga tuleviku lehmana.

external

Vasikate seedesüsteemi arengu jaoks on oluline, et pakutav müsli ja startersööt on maitsev, kergesti seeduv ja toetab maksimaalselt vatsahattude arengut. Pakume valmissöötasid, farmipõhiste vajadustele kohandatud söötasid kui ka lahendusi farmis sööda segamiseks.  Noorkari on iga farmi tulevik!

external

Kvaliteetsed ja parimatest komponentidest koostatud mineraalsöödad tagavad noorloomadele kasvuks vajaliku varustatuse mineraalainete ja vitamiinidega. Lisaks standard toodetele, saame pakkuda personaalseid lahendusi, kus sobivat mineraalsööta täiendatkse farmipõhistest vajadustest lähtuvate täiendsöötadega. Huvi korral võtke meiega julgelt ühendust.

external

Lihtne viis lahendada olukordi, kus üksikutel loomadel või suuremal grupil jääb puudu mineraalainetest, mikroelementidest või vitamiinidest olgu siis lauda tingimustes või karjatamise perioodil. Puudujäägi vältimine tagab vasikate suurenenud vastupanuvõime haigustele ja tagab igakülgse toe arenguks – tulevane tipptoodanguga lüpsilehm.

external

Immuunsuse puudulikus, kõhulahtisus, köha – on olukordi, kus vasikad vajavad meie abi. Pakume hea valiku tooteid, mis aitavad ennetada või toetavad raskematel olukordadel vasikaid. Kõik meie tooted sisaldavad looduslike abiaineid, et tagada loomade tervis looduslikul viisil.

external

Pakume tuntud tootjate tarvikuid ja abivahendeid vasikakasvatuseks, alates lutiämbritest lõpetades vasikakärudega.

external

Hügeen ja probleemide ennetamine vasikalaudas on sama oluline kui tasakaalustatud söötadega vasikate toitmine. Pakume head valikut noorloomadele ohutuid aga pisikutele ja kahjuritele tõhusaid tooteid.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa