Lüpsilehmad

external

Tänapäevase intensiivse pidamise juures, kõrge toodanguga lüpsikari vajab parimatest koostisosadest ja kontrollitud kvaliteediga mineraalsöötasid, millega tasakaalustada ja tagada mineraalide, mikroelementide ja vitamiinide vajaduste katmist. Bergophor ja Josera on Saksamaa tootjad, kes kasutavad tootmises ainult kvaliteetseid ja konrollitud komponente ning nende toodangut ja tootmisprotsesse inspekteeritakse kõige kõrgemal tasemel. Lisaks standard toodetele, saame pakkuda personaalseid lahendusi, kus sobivat mineraalsööta täiendatkse farmipõhistest vajadustest lähtuvate täiendsöötadega. Huvi korral võtke meiega julgelt ühendust.

external

Kinnisperiood määrab tulevase laktatsiooni tulemuse ning sellepärast tuleb sellel perioodil erilist tähelepanu pöörata söötmisele , et valmistada lehmad ette saabuvaks laktatsiooniperioodiks ning tagada sündiva vasika hea tervis. Lisaks standard toodetele, saame pakkuda personaalseid lahendusi, kus sobivat mineraalsööta täiendatkse farmipõhistest vajadustest lähtuvate täiendsöötadega. Huvi korral võtke meiega julgelt ühendust.

external

Täiendsöödad on väga vajalik ja lahutamatu osa söödaratsiooni tasakaalustamiseks ja lisandväärtuse andmiseks. Spetsiaalsete toodetega saab parandada söödavõttu ja sööda seeduvust, aidata lehma ainevahetuse efektiivsusele kaasa ja tõsta piimatoodangut.

external

Tihti vajab kõrge toodanguga lüpsikarja oma piimapotentsiaali realiseerimiseks lisaenergiat, olgu see söömust parandavate või otseselt lisaenergiat andvate toodete näol. Pakume erinevaid lahendusi paremate tulemuste saavutamiseks, unustamata loomade heaolu- ja tervist.

external

Lihtne viis lahendada olukordi, kus üksikutel loomadel või suuremal grupil jääb puudu mineraalainetest, mikroelementidest või vitamiinidest olgu siis lauda tingimustes või karjatamise perioodil. Puudujäägi vältimine tagab loomade suurema vastupanuvõime haigustele ja aitab vältida piimatoodangu langust.

external

Keskkond, kuumastress, ainevahetuse kiire muutumine peale poegimist, kõrge piimatoodang jne panevad loomade organismi igapäevaselt tugeva surve alla, mistõttu nende immuunsuse toetamiseks, karja tootmisvõimekuse ning tervise tagamiseks on vajadus toodete järgi, mis parandavad söödavõtu toetavad immuunsüsteemi ning aitavad ennetada ja vältida haigusi.

external

Bioohutus farmides on väga oluline tagamaks karja tervist ja maksimaalset tootlikust, olgu see siis desinfitseerivate või putukaid ning parasiite hävitavad tootedete süstemaatiline kasutamine, ennetusliku meetodina või puhangute mahasurumiseks. Igapäevaste toodete nagu udarapesu või järeldeso kasutamine tagab piimatoodangu kvaliteedi säilimise üheskäes lehma tervisega.

external

Farmitöös on palju tarvikuid, mis teevad töö tegemise lihtsamaks, ohutumaks, turvalisemaks, tulemuslikumaks. Pakume laia valikut erinevaid tarvikuid alates nisadesotopsikutes, erinevatest kummikinnastest kuni desoväravateni farmidesse sissesõitudel. Küsi julgelt oma murele lahendust ja leiame Teile sobivad tooted.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa