Emised

external

Emiste söötmisele tuleb pöörata suuremat tähelepanu, et tagada nende suutlikus tuua ilmale terveid ja elujõulisi põrsaid, säilitades samal ajal tervislik ja jätkusuutlik konditsioon. Pakume koostöös oma partneritega tervikliku söötmiskontseptsiooni, tagamaks tulemuslikuse, mille poole soovitakse pürgida.  Pakkume farmeritele, kes segavad ise emistele valmissöödad kokku optimaalseid või Sinu karja spetsiifikast tulenevaid, väga kvaliteetseid premixe. Kui kohapeane sööda valmistamine ei ole võimalik siis saame koostöös Eestimaiste söödatehastega teha valmissöödad Sinu jaoks valmis.

external

Bioohutus farmides on väga oluline. Lisaks sigalaid suurendatud tähelepanu alla hoidvale Aafrika seakatkule, tuleb pidevalt tähelepanu pöörata erinevas eluetapis olevatele loomade kasvukeskkonnale. Emised on jätkusuutliku seakasvatuse alustalad ja nende elukeskkond peab olema probleemide vaba, kõik ikka selleks, et nad saaksid elujõulisi põrsaid ilmale tuua. Pakkume laia valiku erinevaid desinfitseerivaid ja kuivatavaid, ning putukaid ja parasiite hävitavaid tooteid. Leiame alati probleemide lahenduse.

external

Farmitöös on palju tarvikuid, mis teevad töö tegemise lihtsamaks, ohutumaks, turvalisemaks, tulemuslikumaks. Pakume laia valikut erinevaid tarvikuid alates kühvlitest, erinevatest kummikinnastest kuni desoväravateni farmidesse sissesõitudel. Küsi julgelt oma murele lahendust ja leiame Teile sobivad tooted.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa