Nuumikud

external

Kesikute ja nuumikute kiire juurdekasv optimaalsete kulutustega on seakasvatuses oluline kasumlikuse osa. Tervete ja elujõuliste põrsaste probleemideta võõrutamisele järgnevateks perioodideks on meil söötmiskontseptsioonid, mida saame kohendada kohalikest pidamis ja söötmis võimalustest lähtuvalt, et tagada parimad tulemused. Farmeritele, kes omavad kohapealseid söödasegamis võimalusi, pakume optimaalseid ja väga kvaliteetseid premixe. Kui kohapeane sööda valmistamine ei ole võimalik siis saame koostöös Eestimaiste söödatehastega teha valmissöödad Sinu jaoks valmis.

external

Bioohutus farmides on väga oluline. Kesikute ja nuumikute immuunsüsteem saab hakkama paljude välistegurite rünnakutega, kuid siiski tuleb ka nende elukeskkonnale piisavalt tähelepanu pöörata. Meiel on pakkuda lai valik erinevaid desinfitseerivaid ja kuivatavaid,  putukaid ning parasiite hävitavaid tooteid. Leiame alati probleemide lahendamiseks võimaluse.

external

Farmitöös on palju tarvikuid, mis teevad töö tegemise lihtsamaks, ohutumaks, turvalisemaks, tulemuslikumaks. Pakume laia valikut erinevaid tarvikuid alates kühvlitest, erinevatest kummikinnastest kuni desoväravateni farmidesse sissesõitudel. Küsi julgelt oma murele lahendust ja leiame Teile sobivad tooted.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa