Lihaloomad

external

Kvaliteetsetest komponentidest ja hea seeduvusega piimapulbrid on tänapäeva loomakasvatuses asendamatud abilised, mis arvestavad vasikate kasvufaasidest tulenevate vajadustega ja tagavad nende intensiivse juurdekasvu ning tervise.

external

Efektiivsel lihaloomakarja kasvatamisel tuleb sarnaselt lüpsikarjapidamisega tagada loomadele igas eluetapis piisav varustatud mineraalainete, mikroelementide ja vitamiinidega. Kasutades sobivaid mineraalsöötasid saate mõjutada loomade juurdekasvu ja tervist.

external

Lihtne viis lahendada olukordi, kus üksikutel loomadel või suuremal grupil jääb puudu mineraalainetest, mikroelementidest või vitamiinidest olgu siis lauda tingimustes või karjatamise perioodil. Puudujäägi vältimine tagab loomade suurenenud vastupanuvõime haigustele ja tagab igakülgse toe arenguks.

external

Bioohutus farmides on väga oluline tagamaks karja tervist ja maksimaalset tootlikust, olgu see siis desinfitseerivate või baktereid ning parasiite hävitavad tootedete süstemaatiline kasutamine, ennetusliku meetodina või puhangute mahasurumiseks.

external

Farmitöös on palju selliseid tarvikuid, mis teevad töö tegemise ohutumaks, turvalisemaks, tulemuslikumaks. Pakume laia valikut erinevaid tarvikuid alates nisadesotopsikutes, erinevatest kummikinnastest kuni desoväravateni farmidesse sissesõitudel. Küsi julgelt oma murele lahendust ja leiame Teile sobivad tooted.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA

Tootekategooriad

Leia meie tootevalikust endale sobiv toode.


    has been added to your cart.
    Kassa