Eminent veterinaartoidud koertele ja kassidele

Dieettoit uriini ebasoovitava aluselise pH-väärtuse ja struviitse urolitiaasi all kannatavatele kassidele.

Väga oluline osa struviitse urolitiaasi all kannatavate patsientide ravist on õige toidu valimine. Sobiv toit aitab viia uriini pH-väärtuse tagasi optimaalsesse vahemikku ja aitab kaasa olemasolevate struviitsete kivide lahustamisele. Tänu väiksemale mineraalainete sisaldusele on uute kristallide tekke tõenäosus
minimaalne.

Neile spetsiaalsetele nõuetele vastab täistoit EMINENT VETERINARY DIET CAT STRUVITE. Selle toidu üks funktsionaalseid koostisosi on pohlad, mis sisaldavad proantotsüanidiine. Need ained suudavad peatada bakterite kleepumise põie seintele ja kolooniate moodustamise, aidates nii ennetada bakteriaalseid infektsioone kogu eritussüsteemis.

Meie jaoks on oluline

 • Uriini pH-väärtus vahemikus 5,8–6,4 – olemasolevate struviitide
  lahustamine ja uute kristallide tekkimise ennetamine.
 • Suurem naatriumi sisaldus – stimuleerib vee joomist ja sellega
  suuremas koguses väiksema kontsentratsiooniga uriini tekkimist.
 • Väiksem fosfori- ja magneesiumi sisaldus – aitab kaasa struviitsete
  kivide tekkimise ennetamisele.
 • Suurem oomega-3 rasvhapete sisaldus – põletikuvastane toime
external

Hüdrolüüsitud valku sisaldav ning suurendatud naatriumi- ja kaaliumi sisaldusega kergesti seeduv dieettoit maksahaiguste all kannatavatele ja neile kassidele, kellel on kalduvus allergiate tekkeks.

Seedetraktis laguneb toit lihtsamateks ja paremini lahustuvateks ühenditeks, mida keha saab kasutada. Kui toitu ei seedita õigesti või piisavalt kaua, toob see kaasa organismi nõrgenemise toitainete ebapiisava varustatuse tõttu. Mõned isendid võivad olla teatud liiki valkude suhtes tundlikud, mis ilmneb allergilise reaktsioonina.  Kui teie kassil esineb seedeprobleeme või allergiat, pöörake toidu valimisele erilist tähelepanu. Selle valik mängib olulist rolli ka maksahaiguste korral. Kui toidu koostis on õigesti tasakaalustatud, võib see vähendada maksa koormust ja toetada selle taastumist. Monoproteiiniga graanulid Eminent Diet Cat Gastrointestinal/Hypoallergenic on valmistatud kalaliha ja hüdrolüüsitud lõhevalgu baasil, mille molekulid on nii väikesed, et immuunsüsteem ei pea neid võimalike allergeenidena. Toitu on rikastatud taimedega, mis mõjuvad toetavalt seedetraktile ja maksale.

Uuringute tulemused näitasid, et pärast kaht kuud selle toidu söötmist paranes kasside terviseseisund. Toidu vastuvõetavus on suur ja 50%-l patsientidest täheldati kehakaalu kasvu, kuna nende seedimine paranes. Toidu seeduvus ja seedetrakti seisundi paranemine on tõendatud fekaalse punktisumma paranemisega 55% võrra.

Meie jaoks on oluline

 • Hüdrolüüsitud kalavalk parandab toidu seeduvust
 • valguallikaks on ainult kalast saadud koostisosad, mis ennetavad toidu suhtes allergia tekkimist /
 • aminohapete ja mineraalainete tasakaalustatud sisaldus mõjub soodsalt maksa seisundile
 • apteegitilli ja aniisi viljad mõjuvad soodsalt seedimisele
 • maarjaohakas, võilill ja sigur toetavad maksarakkude taastumist.
external

Dieettoit uriini ebasoovitava aluselise pH-väärtuse ja struviitse urolitiaasi all kannatavatele koertele.

Väga oluline osa struviitse urolitiaasi all kannatavate koerte ravist on õige toidu valimine. Sobiv toit aitab viia uriini pH-väärtuse tagasi optimaalsesse vahemikku ja aitab kaasa olemasolevate struviitsete kivide lahustamisele. Tänu väiksemale mineraalainete sisaldusele on uute kristallide tekke tõenäosus minimaalne.

Neile spetsiaalsetele nõuetele vastab täistoit EMINENT VETERINARY DIET DOG STRUVITE. Selle toidu üks funktsionaalseid koostisosi on pohlad, mis sisaldavad proantotsüanidiine. Need ained suudavad peatada bakterite kleepumise põie seintele ja kolooniate moodustamise, aidates nii ennetada bakteriaalseid infektsioone kogu eritussüsteemis. Tulemused on näidanud, et pärast 2 kuud selle toidu söötmist ei olnud 84%-l koertest kuseteedes mingeid struviitseid kive ja uriini pH-väärtus oli õiges vahemikus. Koerte terviseseisund paranes ja neil ei olnud mingeid muid kliinilisi
sümptomeid, mis oleksid viidanud kuseteede haigustele.

Meie jaoks oluline

 • Uriini pH-väärtus vahemikus 5,5–6,2 – olemasolevate struviitide
  lahustamine ja uute kristallide tekkimise ennetamine.
 • Suurem naatriumi sisaldus – stimuleerib vee joomist ja sellega
  suuremas koguses väiksema kontsentratsiooniga uriini tekkimist.
 • Väiksem fosfori- ja magneesiumi sisaldus – stimuleerib vee joomist ja
  sellega suuremas koguses väiksema kontsentratsiooniga uriini tekkimist.
 • Suurem oomega-3 rasvhapete sisaldus – põletikuvastane toime.
external

Dieettoit neeru- ja alumiste kuseteede haiguste all kannatavatele koertele.

Neerud on elutähtis paariselund, mis täidab kehas paljusid ülesandeid. Neerud eemaldavad kahjulikke ainevahetuse saadusi ja säilitavad organismi homöostaasi. Osalevad vere koguse ja rõhu reguleerimises. Nende talitluse puudulikkuse korral tuleb koeri õigesti toita.

Seda võib tagada EMINENT VETERINARY DIET DOG RENAL/URINARY toiduga. Selle spetsiaalne koostis aitab aeglustada neerupuudulikkuse teket. Mõnede mineraalainete väiksem sisaldus takistab uute kusekivide tekkimist. Sööda ühe funktsionaalse koostisosana kasutame pohli. Need sisaldavad proantotsüanidiine, mis suudavad peatada bakterite kleepumise põie seintele ja kolooniate moodustamise. See mehhanism ennetab bakteriaalseid infektsioone. Tulemused on näidanud, et pärast 4 kuud selle toidu andmist koos õigete ravimite manustamisega paranes märkimisväärselt neerupuudulikkuse all kannatavate koerte terviseseisund. Jälgitavad terviseseisundi markerid olid antud juhul vere kusihappe ja kreatiniini sisaldus. Pärast 4 kuud toidu andmist olid kusihappe ja kreatiniini tase madalamad ning lähenesid normaalsele füsioloogilisele vahemikule.

Meie jaoks on oluline

 • Uriini pH-väärtus vahemikus 6,0–6,5 – struviitsete kivide tekkimise ennetamine.
 • Väiksem naatriumi- ja valgusisaldus – väiksem koormus neerudele.
 • Väiksem kaltsiumi-, fosfori- ja magneesiumisisaldus – aitab kaasa kusekivide tekkimise ennetamisele.
 • Suurem oomega-3 rasvhapete sisaldus – mõjub soodsalt neerude talitlusele ja on põletikuvastase toimega.
external

Dieettoit maksapuudulikkuse all kannatavatele koertele.

Maks on keha üks olulisemaid ainevahetusega seotud elundeid, mis täidab paljusid ülesandeid. See osaleb sellistes protsessides nagu toitainetega varustamine ja mürgiste ainete kehast eemaldamine ning selles asuvad vitamiinide ja mineraalainete varud. Maksal on suur taastumisvõime, kuid selle talitluse nõrgenemise korral on õigel toitumisel asendamatu roll.

EMINENT VETERINARY DIET DOG HEPATIC toidu spetsiaalne koostis toetab maksa taastumist ja aitab ennetada selle edasist kahjustumist. Selle toidu üks funktsionaalseid koostisosi on maarjaohakas, mis sisaldab silimariinikompleksi. Silimariin on tugev antioksüdant ja aitab tõhusalt kõrvaldada vabu radikaale. See aitab ka stabiliseerida ja reguleerida rakumembraanide läbilaskvust, mis kaitsevad maksarakke mürgiste ainete sissetungimise eest.

Tulemused on näidanud, et pärast 4 kuud selle toidu andmist koos õigete ravimite manustamisega paranes märkimisväärselt kõigi koerte terviseseisund. Jälgitud markerite – ALT, AST, ALP ja GMT – väärtused veres langesid. Vere kolesteroolisisaldus oli füsioloogilises vahemikus.

Meie jaoks on oluline

 • Väike vasesisaldus – väldib vase ladestumist maksa.
 • Maarjaohakas – sisaldab toimeainet silimariini, mis aitab maksarakke märkimisväärselt kaitsta ja taastada.
 • L-karnitiin – väldib rasva ladestumist maksa.
 • Suurem kaaliumi-, kiudaine- ja arginiinisisaldus – vähendab seotud haiguste tekkimise ohtu.

Dieettoit liigese- ja liikumisaparaadi probleemide all kannatavatele koertele.

Koera lihasskeletisüsteemi ja tema liikumisvõimet mõjutab terve rida tegureid. Koera vanusel, kehakaalul, tõul, geneetilisel soodumusel ja aktiivsusel elu jooksul on tohutu mõju koera liikuvusele ja tema liigeste õigele toimimisele.

Liigeste tervist toetavad ained – kollageen, glükoosamiin ja kondroitiin – aitavad ennetada liikumisaparaadi häireid või siis vähendada nende tagajärgi, kui probleem on juba tekkinud. Täistoit EMINENT VETERINARY DIET DOG MOBILITY sisaldab neid toidulisandeid ning see on hea valik vähenenud liikuvusega ja sellistele koertele, kellel on eelsoodumus liikumisaparaadi haiguste tekkimisele.

Tulemused on näidanud, et pärast 3 kuud selle toidu andmist paranes märkimisväärselt 90% koerte terviseseisund. Toidu toime seisneb liigeste valulikkuse vähendamises ja liikuvuse parandamises. Veterinaararstid ja omanikud kinnitavad valu vähenemist vähemalt 25% võrra.

Meie jaoks on oluline

 • Liigeste kaitsmine – selles toidus sisalduvad ained aitavad kaasa kõhre taastumisele ja toetavad liikumisaparaadi toimimist.
 • Suur hüdrolüüsitud kollageeni, glükoosamiini ja kondroitiini sisaldus – igakülgne hoolitsus liigeste tervise eest.
 • Suurem MSMi ja oomega-3 rasvhapete sisaldus – põletikuvastaste ja kaitsvate omadustega ained.
 • Aktiivne elustiil – sobib suure füüsilise aktiivsusega koertele.
external

Dieettoit südame ja veresoonkonna haiguste all kannatavatele koertele.

Süda on lihas, mis pumpab kehas verd. Südamehaigused põhjustavad südamelihase töö puudulikkust, mille tõttu ei ole elundid piisavalt hapnikuga varustatud ning eluliselt olulised funktsioonid võivad lakata toimimast. Südamehaigustega kaasneb ka mineraalainete tasakaalu puudumine koera kehas. Seda võivad põhjustada homöostaasi häired või tarvitatavad ravimid. Teiste sümptomite hulgas võib täheldada ka kaalukaotuseni viivat anoreksiat.

Sobiva toidu nagu EMINENT VETERINARY DIET DOG CARDIO andmine leevendab haiguse sümptomeid ja pikendab patsiendi elu.

Tulemused on näidanud, et selle toidu andmise järel leevenes ioonide tasakaalu puudumine veres. Kasutatavad ravimid ja südame halb seisund võivad rikkuda organismi homöostaasi. Uuringus osalesid mitmesuguste südamehaigustega ja erinevaid ravimeid saavad koerad. Tõestati, et pärast selle toidu andmist koertele oli väljaspoole füsioloogilist vahemikku jäävate väärtustega patsientide osakaal märksa väiksem.

Meie jaoks on oluline

 • Elektrolüütide tasakaal – anorgaaniliste ainete tasakaal säilitab organismi homöostaasi.
 • Oksüdatiivse stressi vähendamine – E-vitamiin ja koensüüm Q10 toimivad antioksüdandina ning takistavad vabade radikaalide kahjulikku mõju organismile.
 • Kasulik südame toimimisele – suur tauriinisisaldus aitab langetada vererõhku ning soodustab vee ja elektrolüütide taseme reguleerimist.
 • Rasvhapete ainevahetus – suurem L-karnitiini sisaldus parandab südame toimimist, kuna toetab rasvhapetest saadava energia kasutamist südame rakkudes.
external

Hüdrolüüsitud valku sisaldav dieettoit koertele, kes vajavad hästi seeduvat toitu ja kellel on kalduvus allergiate tekkeks.

Seedetraktis laguneb toit lihtsamateks osadeks, mida keha saab oma õigeks toimimiseks kasutada ning mis imenduvad läbi sooleseina verre või lümfi. Kui toitu ei seedita õigesti või piisavalt kaua, võib see tuua kaasa organismi nõrgenemise toitainete vähesuse tõttu. Toit võib esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone, mida põhjustavad alati valgud või nende lagusaadused. Kui teie koeral esineb seedeprobleeme või allergia sümptomeid, tuleb toidu valimisele pöörata erilist tähelepanu.

Selle juures võib abiks olla EMINENT VETERINARY DIET DOG GASTROINTESTINAL/ HYPOALLERGENIC. Retsept põhineb pardilihal ja seda on rikastatud hüdrolüüsitud lõhevalguga, mille osakesed on nii väikesed, et ei suuda põhjustada allergilist reaktsiooni, ning lisaks on need kergesti seeditavad. Toit sisaldab selliseid funktsionaalseid koostisosi nagu apteegitilli ja aniisi viljad, mis toetavad seedetrakti ja häireteta seedimist.

Tulemused on näidanud, et pärast 2 kuud selle toidu andmist paranes koerte terviseseisund. Nende söögiisu suurenes ja 70% koertest võttis kaalus juurde, kuna nende seedimine paranes. Toidu seeduvust ja soolte tervist kinnitab fekaalse punktisumma paranemine 56% võrra.

Meie jaoks on oluline

 • Hea seeduvus – hüdrolüüsitud lõhevalk tõhusa seedimise jaoks.
 • Gluteenivaba – vähendab allergia tekkimise ohtu.
 • Probiootikumid MOS ja FOS – suurendavad kasulike bakterite hulka sooles ja hoiavad soole mikrofloorat tasakaalus.
 • Apteegitilli ja aniisi seemned – toetavad maomahla tootmist ja kergendavad seedimist.
external

Suurema kiudaine- ja väiksema energiasisaldusega dieettoit koertele.

Toitumisega seotud haigused on tänapäeval väga sagedased. Ka koertel võib esineda selliseid terviseprobleeme nagu rasvumine või diabeet. Need haigused tekivad saadava ja kulutatava energiahulga vahelise tasakaalu puudumise tõttu. Diabeet on krooniline haigus, mille korral ei tooda keha hormonaalsüsteem piisavalt insuliini. Õige toitumise, paraja söödaannuse ja insuliini abil võib saavutada haiguse kerge kulu.

EMINENT VETERINARY DIET FIBER BALANCE on väiksema rasva- ja energiasisalduse ning suurema kiudaine-, naatriumi- ja kaaliumisisaldusega sööt. Mõlemat tüüpi – lahustuva ja mittelahustuva – kiudaine sisaldus on tasakaalus. See vahekord mõjub positiivselt rasvunud koerte võimele kaalus alla võtta ja parandab kõhukinnisuse all kannatavate koerte seisundit. Kuna sööt sisaldab vähe mono- ja disahhariide, sobib see diabeedi all kannatavatele koertele. Tulemused on näidanud, et pärast 2 kuud selle toidu andmist langes kõigil koertel kehakaal. Sööda üldist mõju hinnati kehalise vormi punktisumma (Body Condition Score) abil. Paranes kõigi koerte seisund. Kui toitu anti diabeedi all kannatavatele koertele ja lisaks toidule manustati õigeid ravimeid, läks veresuhkru tase normaalsesse füsioloogilisse vahemikku.

Meie jaoks on oluline

 • Väike kalorsus – suure kiudaine- ja väikese rasvasisaldusega sööt, mis sobib kehakaalu vähendamiseks.
 • Lahustuva ja mittelahustuva kiudaine optimaalne vahekord – mõjub soodsalt seedeelundkonna toimimisele.
 • Väike lihtsate süsivesikute sisaldus – veresuhkru hüppelise tõusu vältimine.
 • Probiootikumid MOS ja FOS – loomuliku soolte mikrofloora arengu toetamine

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA

Populaarsed tooted

Tooted, mis oma naturaalsuse, maitse ja mitmekülgsusega on võitnud paljude südamed.


  has been added to your cart.
  Kassa