Partnerid

Partnerid

AGRIFOOD on vaatamata oma ingliskeelsele nimele Poola ettevõte, mis asutati 1998. aastal. Agrifood on keskendunud põllumajandusele ja toiduainetööstusele.
Bergophor on Saksa ettevõte, mis loodi aastal 1946, loojateks olid Dr. W. Berger ja tema naine Mrs M.Berger ning on tänaseni perefirma. Bergophor on spetsialiseerunud mineraalsöötade, lisasöötade ja  piimaasendajate tootmisele ja arendmisele erinevate põllumajandusloomade tarbeks. Tootjana pööravad nad suurt tähelepanu kvaliteedile ja loomade vajadustele vastavate lahenduste väljatöötamisele.
Cid Lines pakub laia valikut kõrge kvaliteediga looma ning toidu- ja põllumajandustööstuse hügieeni tooteid. Cid Lines’i pidev innovatsioon ja pühendumus kvaliteedile viivad terviklike hügieenilahendusteni, mis aitavad tegutseda kasumlikult ja jätkusuutlikult.
Josera on saksa perefirma, mis loodi aastal 1941. Ettevõtte ajalugu saab alguse kahest visionäärist – Joseph ja Pauline Erbacher ja omab tänasega 80-aastat loomade toitumise kogemusi. Alustati ja tegutsetakse lihtsal põhimõttel: aktiivselt kujundada tulevikku. Paljud nende nägemused on saanud reaalseks koos väärtuslike kogemustega. Teadmised, mida nad edastavad klientidele oma toodete ja nõustamisteenuse kaudu, teeb meid koos edukaks!
UAB JONIŠKIO GRŪDAI on üks suurimaid loomasööda tootjaid Balti riikides. Ettevõte tegutseb alates aastast 1957. Aastakümnete pikkune kogemus põllumajandustootmises, pidevalt ajakohastatud tehnoloogia- ja juhtimisprotsessid on võimaldanud ettevõttel kohaneda turumajanduse tingimustega ning edukalt konkureerida kvaliteetse sööda, nende lisandite  ja premikside tootmisel.
MS Schippers – juba 50 aastat on Schipperite perekond tegutsenud loosungiga “kirg farminduses”. The Schippers Groupis ollakse pühendunud loomakasvatuse hügieeni optimeerimisele. Esmaklassilised hügieenistandardid vähendavad antibiootikumide kasutamist, suurendades samal ajal loomade tervist ja tehnilisi tulemusi. Me teeme seda, arendades teadmisi, teenuseid ja tooteid, et parandada hügieeni loomakasvatusettevõtetes üle maailma.
Prins on Hollandi perefirma, mis on loodud 1963. aaastal. Meil on kirg loomade vastu. Meie kutsumus on välja töötada 100% looduslike kasside ja koerte vajadustele kohandatud toite. Meie missioon on loomade heaolu parandamine. Me teeme seda oma ekspertidega, kollektiiviga, teadlikult, ning üllataval ja ainulaadsel viisil.
Pakume oma klientidele ainult turvalisi ja kontrollitud lahendusi, mille on heaks kiitnud põllumajandustootjad kogu maailmas. RilataFarming – Me teeme seda, millesse usume, selle asemel, et püüda uskuda sellesse, mida teeme.
Sano pakub põllumajandustootjatele 40-aastat kogemust ja pädevust tänapäevases loomade söötmise valdkonnas. Sano on põllumajanduse valdkonna ülemaailmseteks väljakutseteks hästi ette valmistunud ning pakub olulist panust terve looma jaoks tõhusate toodetetega, nõustamisega ja uuringutega. Sano-loomade eksperdid tagavad individuaalse ja ainulaadse nõustamiskontseptsiooni vastavalt farmeri vajadustele.
Tekro tegutseb Tšehhi turul alates 1991. aastast ning on spetsialiseerunud kodu- ja põllumajandusloomadele mõeldud toitude valmistamisele ning nõustamisele. Koera- ja kassitoite hakkasime valmistama 1999 aastal kaasates nende loomisse meie toitumisspetsialistidest ja veterinaaridest kolleegide teadmised. Turustame oma laia ja kvaliteetset tootevalikut EMINENT kaubamärgi all paljudesse erinevatesse riikidesse.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKLOOMALE

ROTAKS

Agri

TOOTED

LOOMAKASVATAJALE

ROTAKS

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa