Põrsad

external

Täisväärtuslik emise piim on tagab põrsaste parima juurdekasvu ja arengu, kuid olukorras, kus piima jääb vajaka või puudub üldse, saab põrsa vajadusi katta kvaliteetsest piimaasendajast valmistatud tasakaalustatud joogiga.

external

Pakume söötasid põrsaste parima arengu ja juurdekasvu tagamiseks, mis koosnevad kvaliteetsetest ja hästi seeduvatest komponentidest. Olgu sooviks ökonoomne või intensiivne kasvatusmeetod, leiame tervikliku söötmislahenduse nii imetamise kui ka võõrutus peroodil.

external

Ennetav toetus tagab parima vastupanevõime ja aitab vältida haigusi ning nendest tulenevaid tagasilööke põrsaste arengus. Tooted, mis aitavad kaasa looma immuunsüsteemi parandamisele, suurendavad energiat või turgutavad kõhulahtisuse all kannatavaid isendeid võivad osutuda elupäästvateks.

external

Bioohutus farmides on väga oluline. Lisaks sigalaid suurendatud tähelepanu alla hoidvale Aafrika seakatkule, tuleb ka suurt tähelepanu pöörata erinevas eluetapis olevatele loomade kasvukeskkonnale. Eriti tõsiselt tuleb karja juurdekasvu seisukohast tagada, et võimalikult palju elujõulisi põrsaid saaksid kasvada ja areneda keskkonnas, mis ei paneks nende immuunsüsteemi kogu aega rünnaku alla. Meiel on pakkuda lai valik erinevaid desinfitseerivaid ja kuivatavaid,  putukaid ning parasiite hävitavaid tooteid. Leiame alati probleemide lahendamiseks võimaluse.

external

Pakume söötasid põrsaste parima arengu ja juurdekasvu tagamiseks, mis koosnevad kvaliteetsetest ja hästi seeduvatest komponentidest. Olgu sooviks ökonoomne või intensiivne kasvatusmeetod, leiame tervikliku söötmislahenduse nii imetamise perioodil kui ka võõrutamise ajaks.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa