Immunoglobuliinid

IMMUNOGLOBULIINID

Vastsündinud vasika immuunsüsteem seisab väga suure katsumuse ees. Vasikas sünnib peaaegu steriilsena, aga kohe peale sündi algab võidujooks patogeenidega. Juba esimeste elutundide jooksul peab  vasikas saama piisavalt antikehi, et tekitada tugev passiivne kaitse keskkonnas varitsevate ohtude eest.

 

Esimesed elutunnid on otsustava tähtsusega ja määravad ära vasikate edasise arengu. Et saavutada veres piisav immunoglobuliinide hulk, peab vasikas saama vähemalt  3 soovitavalt 4 liitrit kvaliteetset ternespiima esimese kuue elutunni jooksul. Immunoglobuliinide hulk veres on otseselt seotud vasikate ellujäämisega.

 

Immunoglobuliinid on suhteliselt suured valgu molekulid, ja need saavad verre imenduda vaid 24 tunni  jooksul peale vasika sündi.

 

Immunoglobuliinid :

  • Suurendavad vasika passiivset immuunsust
  • Laiendavad antikehade spektrit enimlevinud patogeenide vastu
  • Võitlevad patogeenidega soolestikus, vähendavad kõhulahtisust
  • Tugevdab vasika vastupanuvõimet
  • Terved ja tugevad loomad
  • Kõrge juurdekasv ilma tagasilöökideta

 

BERGOPHOR® MSS`i koostises olevad immunoglobuliinid pärinevad kvaliteetsest ternespiimast või eriliselt antikeharikkast munapulbrist. Need laiendavad ja täiendavad ternespiimast saadavat antikehade spektrit, mis võitlevad muu seas rota- ja koroonaviirustega ning kolibakteritega.

 

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa