BronchiPhyt

BronchiPhyt® BY BERGOPHOR*
BronchiPhyt® on looduslike eeterlike õlide, flavonoidide ja saponiinide kombinatsioon, mis toetab vasikate hingamistalitlust ja seedimist.
Eeterlikud õlid, mida mõnikord nimetatakse ka essentsideks, on taimede kontsentreeritud lõhnaained. Eeterlikud õlid on bakteritsiidse, põletikuvastase ja antiseptilise toimega, omavad valuvaigistavat toimet, mõjutavad soodsalt hingamisorganite funktsioone ja seisundit ning omavad ravivat mõju seedesüsteemile. BronchiPhyt®-sisaldab Rosmariini ja eukalüpti õli, mis vähendavad köhimist ning tüümiani ja oregano õli, millel on antibakteriaalne toime.
Flavonoidid on taimepigmendid, mille antioksüdantne toime on 50 korda tugevam kui tõhusate antioksüdantidena tuntud C-vitamiinil, E-vitamiinil, beetakaroteenil, seleenil või tsingil. Flavonoide sisaldavad eriti rohkesti just värvilised puu- ja aedviljad. Teada on bioaktiivsete flavonoidide ehk bioflavonoidide rakke kaitsev ja kahjulikke aineid väljutav toime, mis aitab võidelda kasvajate, põletike, viiruste ja allergiate vastu. Nii on BronchiPhyt® koostises oleval sibulaekstraktil immuunsüsteemi stimuleeriv ja põletike alandav toime, samal ajal kui tsitruse ekstraktid takistavad kahjulike viiruste, bakterite ja seente paljunemist ja keharakkude kahjustamist.
Saponiinid on taimse päritoluga seebitaolised pindaktiivsed ained, mis panevad vesilahuse vahutama. Kokkupuutes limaskestadega avaldub nende ärritav kergelt limasktoime. Saponiinidel on rögalahtistav toime, mis soodustab näiteks eritiste teket hingamisteedes ja nende väljaköhimist. Väiksemates kogustes stimuleerivad saponiinid samuti ka seedenõrede eritumist. BronchiPhyt® sisaldab saponiine mis on pärid ka rahvameditsiinist tuntud tamedest milleks on nt nurmenukk ja lagrits.
Lisaks veel kompleksis olevad vürtsid ingver ja kurkum stimuleerivad toitainete imendumist, lambaläätsest pärit taimne limaaine kaitseb soole seina ja adaptogeenne taim siberi ženženn aitab kaasa energia taastamisele ja immuunsüsteemi stimuleerimisele. Suurepärane kombinatsioon toetamaks noore vasika arengut!
Kokkuvõtvalt BronchiPhyt®:
  •  toetab imuunsüsteemi ja suurendab jõudlust
  •  vähendab köhimist ja hingamisteede haiguste tõttu ravimite kasutamist
  •  vähendab patogeensete mikroobide haardumist sooleseinaga
  •  suurendab limaeritust, sööda seedimist ja igapäevast kaalutõusu
  •  toetab loomulikku vastupanuvõimet
  •  toetab hingamisteede funktsiooni

 

BronchiPhyt® vähendab hingamisteede haiguste esinemist. Seda kinnitab ka BERGOPHOR®’i poolt 2020. aastal 90-ne simmentali tõugu vasikaga tehtud katse.
 
BronchiPhyt® suurendas igapäevast kaaluiivet keskmiselt 7%. Kuna põletikke ja oksüdatiivset stressi esines vähem, siis vajas ka ainevahetus vähem energiat. Vasikatel jäi seega rohkem energiat kasvuks ja arenguks.

ROTAKS

Lemmikloom

TOOTED

LEMMIKULE

ROTAKS

Agri

TOOTED

FARMERILE

VASULA

Lihapood

ALATI VÄRSKE

LIHA


    has been added to your cart.
    Kassa