ROTAKS-R – MITTE AINULT HEAD, VAID PARIMAT!

Rotaks-R OÜ alustab uue ettevõtmisega!

Sel aastal tegevust alustastanud Väike-Maarja Või- Juustutsehh alustas piima kokkuostu. Idee taaskäivitada vana tsehh saadi 2015 aasta Jaapani reisilt. Mille eesmärk oligi kontaktide ja ideede kogumine.

Piima kokkuostuhinnaks pakutakse uutele klientidele 300 eurot tonn. Eesmärk on kokku osta 40% kogu Eestist toodetud piimast. Enamus kokkuostetud piimast eksporditakse välismaale.

Väike-Maarja Või-ja Juustutsehhi piima vastuvõtuosakonna juht Tiiu Krumm ütles, et probleeme piima vastuvõtmisega pole olnud ja tagasiside klientidelt on väga positiivne.

Või –Juustutsehh hakkab aga piimatoodete tootmise kõrvalt pakkuma ka hoopis uuenduslikumaid ja põnevamaid lahendusi. Nimelt saab tsehhi ruumides asuvas väikeses SPAs võtta piima ja melassivanne. Mõlematele on teatavasti omistatud äärmiselt palju tervistavaid ja nahaomadusi parandavaid omadusi. Loomasöödaks kasutatav melass on väga rauarikas, parandab vereringet , vähendab söögiisu ja on vananemisvastaste omadustega.

Või-ja juustutsehhi uus tegevdirektor on väga kompetentne uut ettevõtet juhtima, tegemist ei ole sõnade vaid tegude mehega.

Või-Juustutsehhi uus tegevjuht

12899803_1320879327938768_1241812368_n

 

1.aprill 2016